Partneři spolku

Subjekt Zástupce Zastoupení v orgánech Funkce ZS
ZS 1 - Veřejná správa
Obec Kateřinice Radek Novák výbor spolku člen 1
Obec Sedlnice Ing. Rostislav Recman výběrová komise člen 1
Obec Albrechtičky Ing. Eva Tripská výběrová komise člen 1
Obec Skotnice Ing. Anna Mužná kontrolní komise člen 1
Městys Suchdol nad Odrou Ing. Richard Ehler výbor spolku člen 1
Obec Kunín Dagmar Novosadová výběrová komise člen 1
Obec Libhošť Ing. Jiří Petrovský výběrová komise člen 1
Region Poodří MVDr. Kateřina Křenková výbor spolku předsedkyně 1
Město Studénka Libor Slavík výběrová komise člen 1
Mikroregion Odersko Ing. Libor Helis výběrová komise člen 1
SO Bílovecka Mgr. Renata Mikolašová výbor spolku člen 1
Město Fulnek Ing. Radka Krištofová výběrová komise člen 1
Obec Vrchy Jiřina Pešlová výběrová komise člen 1
ZS 2 - Sociální oblast a školství
Domov Kateřinice o.p.s. Václav Podstavek výběrová komise člen 2
Charita Odry Bc. Petr Kučerka výběrová komise člen 2
Spolek JK Cairo Mgr. Eva Grygarová výběrová komise člen 2
ZS 3 - Spolkové, společenské a kulturní aktivity
Spolek Bayerův odkaz Ing. Karel Glogar výbor spolku člen 3
Spolek MENDEL - přátelé obce Vražné, z.s. Ing. Vladimír Nippert výbor spolku místopředseda 3
TJ Slavoj Jeseník n/O, z.s. Libor Macháč výběrová komise člen 3
SDH Vrchy Karel Pešl výběrová komise člen 3
Comenius Fulnek, z.s. Bc. Pavlína Ambrosch výběrová komise člen 3
Československý zálesák Studénka Ing. Radim Silber výběrová komise člen 3
ZS 4 - Zemědělství, lesnictví, potravinářství, rybářství
Agrosumak a.s. Petr Ficbauer výběrová komise člen 4
Jaroslav Kubálek Ing. Jaroslav Kubálek výběrová komise člen 4
Radek Matěj Radek Matěj výbor spolku člen 4
Jaroslav Lys Jaroslav Lys výběrová komise  člen 4
Zemspol Studénka a.s Ing. Martin Vlček kontrolní komise předseda 4
Jiří Ševčík Jiří Ševčík výběrová komise člen 4
M. Toběrná - Ekofarma Šťastná koza Tomáš Toběrný  výběrová komise člen 4
ZS 5 - Nezemědělská činnost nebo podnikání
Oldřich Usvald Ing. Oldřich Usvald     5
LOCAL TV PLUS, spol. s r.o. Mgr. Radim Satola výběrová komise člen 5
ARAPRIM, s.r.o. Ing. Eva Janošová výbor spolku člen 5
Lenka Dostálová Lenka Dostálová výbor spolku člen 5
ZS 6 - Životní prostředí
ČSOP Bartošovice ZO 70/04 Ing. Vladimír Petřvalský kontrolní komise člen 6
ČSOP Studénka ZO 70/03 Mgr. Ivan Bartoš výběrová komise člen 6
ZO ČSOP Jeseník nad Odrou Ing. Jana Kelarová výběrová komise člen 6

Vytisknout