Exkurze v Podpoľani ve dnech 10. – 11. srpna 2012 v rámci mezinárodního projektu Spolupráce „Regionální značení místních výrobků a služeb – podpora rozvoje regionálního trhu“

Zástupci Místní akční skupiny Regionu Poodří se ve dnech 10. a 11. srpna letošního roku zúčastnili exkurze do Podpoľanie v rámci mezinárodního projektu spolupráce „Regionální značení místních výrobků a služeb – podpora rozvoje regionálního trhu“. Tento projekt byl podpořen z Programu rozvoje venkova MZe, opatření IV.2.1 Realizace projektů spolupráce – 13. kolo, v rámci metody Leader. Jde o projekt mezinárodní, který realizuje MAS Regionu Poodří a slovenská MAS Podpoľanie v rámci vybudovaného partnerství.
Projekt je zaměřen na propagaci regionální značky „Moravské Kravařsko regionální produkt®“ v území Poodří a zavedení certifikace služeb se zaměřením na ubytování a stravování. MAS Regionu Poodří, která je nositelem této regionální značky, předává své dosavadní zkušenosti z certifikace v partnerské MAS Podpoľanie. Součástí předávání zkušeností byla exkurze našich výrobců a zástupců sdružení ve dnech 10. – 11. srpna v Detve a blízkém okolí.

Více se dočtete v tiskové zprávě, která je přílohou ke stažení.

pdf TZ - exkurze 10. - 11. 8. 2012 (322 KB)

  • Vytvořeno dne .
  • Přečteno: 4022
MAS Regionu Poodří z.s.

Bartošovice č.p. 1 - zámek

742 54 Bartošovice

Moravskoslezský kraj